Trendy v obliekaní na rok 2021 – farby a oversize strihy!

Trendy v obliekaní na rok 2021 – farby a oversize strihy!

Ak patríte k milovníčkam (alebo milovníkom) ženskej módy, tak sledujete najnovšie trendy z prehliadkových mól. Keďže sa momentálne uskutočňujú len online prehliadky, tak je sledovanie trendov o čosi zložitejšie. My máme pre vás prehľad tých najnovších trendov, ktoré sa budú nosiť v roku 2021.

Trendy v obliekaní na rok 2021 – farby a oversize strihy! (Foto: unsplash.com)

Široké nohavice a džínsy

Pamätáte, ako sa pred pár rokmi nosili nepohodlné a úzke džínsy a nohavice? Tak to už je aj pár rokov minulosťou a tento trend je out. Najštýlovejšie sú teraz široké a vzdušné nohavice s vysokým pásom. Dôležité pri nich je, aby vám poriadne sedeli v páse, pretože vďaka tomu docielite ženskú siluetu. Čo sa týka džínsov, tak tam sa stále preferuje rovný strih, mom alebo boyfriend strih. Jednoducho, čím voľnejšie, tým lepšie. Späť sa vracajú aj nie veľmi obľúbené zvonové džínsy.

Online nájdete tisíce kúskov prehľadne na jednom mieste. Navyše, môžete ušetriť s extra zľavou k nákupu. Využite FootShop zľavový kód. Platí aj na už inak zlacnené kúsky, vo výsledku tak ušetríte ešte viac!

Špicaté lodičky a nízke topánky

Lodičky s veľkými platformami a masívne tenisky sa nosili pár sezón dozadu. Teraz sa nosia špicaté lodičky bez platformy, ktoré v mnohých prípadoch a hlavne pri vyšších podpätkoch nie sú až také pohodlné. No vďaka ich tvaru sa noha predĺži a pôsobí štíhlejšie. Do módy sa opäť vracajú aj elegantné nízke topánky – mokasíny, baleríny, espadrilky a šľapky.  Udržať si poriadok v oblečení pomôže pečiatka na oblečenie – textil.

Pastelové farby

Najjednoduchšie sa kombinujú, samozrejme, neutrálne farby, no hlavne na jar aj počas leta by ste mali outfitom dopriať veselé, pastelové farby. V trende sa už ďalší rok drží pastelová modrá, žltá, zelená či ružová. Celkovo sa teraz preferujú skôr jemnejšie farby, než úplne výrazné, ktoré pôsobia príliš tvrdo.